Crataegus pinnatifida
Liečivá rastlina mesiaca:
Crataegus pinnatifida

Napíšte nám:

Pre viac informácií o našich produktoch:

Oriental Herbs Kft.

Združenie TČM

Vítame Vás na stránke Stredoeurópskej asociácie čínskej medicíny a farmácie!

Cieľ asociácie:

Zavedenie a rozšírenie tradičnej čínskej medicíny v strednej Európe, popularizácia preventívno-liečebnej zdravotnej kultúry, pestovanie tradícií a hodnôt.
Asociácia organizuje za týmto účelom vedecké a populárnovedecké programy, rokovania, prednášky, udržiava medzinárodné kontakty a zverejňuje publikácie.

 
Funkcionári asociácie:

Dr. Chen Zhen PhD.

prezident asociácie

Kandidát lekárskych vied, disponuje lekárskym diplomom získaným v Číne i v západnej Európe. Zastáva funkciu prezidenta Stredoeurópskej verejnoprospešnej asociácie čínskej medicíny a farmácie, je členom predsedníctva Európskej komory tradičnej čínskej medicíny (ECC-TCM), viceprezidentom Paneurópskej spoločnosti pre tradičnú čínsku medicínu a Excellent Food Association pre Európu. Pôsobí ako profesor na Lekárskej univerzite v Debrecíne, ako školiteľ TČM a profesor na ďalších dvoch univerzitách v  Číne.

Dr. Xiu Wei

viceprezidentka asociácie

Lekárka so špecializáciou ortopédia, disponuje lekárskym diplomom získaným v Číne i v západnej Európe. Zastáva funkciu viceprezidentky Stredoeurópskej verejnoprospešnej asociácie čínskej medicíny a farmácie, je podpredsedníčkou Zväzu tradičnej čínskej medicíny v Maďarsku. V roku 1984 ukončila štúdium na Lekárskej univerzite v Tianjine v Číne. Od roku 1984 do roku 1992 pracovala v Nemocnici v Tianjine (najväčšia nemocnica špecializovaná v odbore ortopédia v Číne), na oddelení so zameraním na ochorenia chrbtice a ortopédiu. Súčasne sa ďalej vzdelávala na Univerzite tradičnej čínskej medicíny v Tianjine, kde získala diplom tradičnej čínskej medicíny. V Maďarsku sa venuje čínskej medicíne a akupunktúre od roku 1922. Maďarský lekársky diplom získala na Semmelweisovej lekárskej univerzite v Budapešti v roku 1996. Pracovala a operovala na ortopedických a traumatologických oddeleniach viacerých nemocníc. Aj v súčasnosti pracuje ako lekárka so špecializáciou ortopédia a vedie súkromnú prax zameranú na akupunktúru a ortopédiu. 

Dr. Gyula Csiák

viceprezident asociácie

Diplom získal v Budapešti v roku 1976. Špecializácie: všeobecné lekárstvo, športové lekárstvo, tradičná čínska medicína, laserová terapia, ultrazvuková diagnostika. Po ukončení univerzitného štúdia sa vrátil na dedinu a stal sa obvodným lekárom pre spádovú oblasť Csór, Iszkaszentgyörgy, Moha a Sárkeresztes. Tridsaťštyri rokov sa venoval liečeniu detí a dospelých v týchto obciach. Dvadsaťpäť rokov sa venuje liečbe akupunktúrou a k jeho menu sa viažu aj tri vynálezy (klipsa Éden, metóda Nikotin-stop, Biologické hodiny). V súčasnosti prijíma pacientov v Salóne orientálnych pokladov v Székesfehérvári. Je autorom a profesionálnym vývojárom programu základnej zdravotnej starostlivosti Ursula (pre domácich lekárov). Je zakladateľom Maďarského národného futbalového mužstva lekárov, dvanásť rokov zastáva funkciu predsedu a viacnásobným majstrom sveta a Európy vo futbale lekárov. Je členom Zväzu fotografov, fotografie vystavoval na viacerých výstavách. Vo voľnom čase sa zaoberá literárnym bádaním, je konateľom Nadácie Istvána Bársonya. Napísal takmer dvesto článkov a štúdií, je producentom filmu István Bársony, pevec močiarov a hájov (Bársony István, a láp és a pagony dalnoka). Je ženatý a je otcom dvoch detí.

Tekintse meg videónkat!

Hazánkban egyedi, modern
GMP-s irányelvek alapján tervezett
üzemünkben készítjük termékeinket
gondosan válogatott alapanyagokból.

A Dr. Chen Patikáról bővebben

Tovább >